Wesela

Wesela

Niemal każda młoda para marzy o wyjątkowym przyjęciu poślubnym. Organizujemy wesela w naszej restauracji, która może pomieścić 60 osób. Jest to zatem sala, która będzie dobrym wyborem dla osób, którym zależy na niewielkiej imprezie w gronie najbliższych osób. Nasza restauracja mieści się w wyjątkowym, zabytkowym, ponad stuletnim budynku, który jest urządzony w klasycznym, tradycyjnym stylu. Goła cegła na ścianach dodaje całości designerskiego wyrazu. Dodatkowo możemy udekorować salę według indywidualnych oczekiwań pary młodej. Dodatki, takie jak balony, wstęgi, napisy czy piękne kwiaty oraz serwetki, są jak najbardziej mile widziany. Jesteśmy elastyczni i tak podchodzimy do potrzeb naszych klientów.

Skromne przyjęcia weselne

Organizujemy skromne przyjęcia weselne, bez nadmiernego przepychu, za to z klasą i pysznym, domowym jedzeniem. To jest nasz atut. Kucharze wkładają ogrom serca w przygotowywanie każdej z potraw. Stawiamy na kuchnię tradycyjną, pyszną, zupełnie jak u mamy. Wszystkie potrawy przygotowujemy z użyciem świeżych składników, często kupowanych u lokalnych producentów.

Przygotujemy wesele według Państwa preferencji! Wystarczy się z nami skontaktować, nasza oferta może okazać się ciekawa również dla osób, które biorą ślub w Gnieźnie. Oferujemy konkurencyjne ceny! Zapraszamy!


Copyright © Gościniec w Dolinie. All Rights Reserved. Designed By PC Serwis / Daniel Kubacki

Search