Catering

Catering

Szykują Państwo przyjęcie w swoim własnym domu, wiejskiej świetlicy, a może na świeżym powietrzu? Niezależnie od miejsca, można na nas polegać! Przygotowujemy catering dla dowolnej liczby osób i dowozimy go w okolicy, również do Gniezna. Jest to dobra propozycja dla wszystkich organizatorów niewielkich przyjęć, takich jak komunie, wesela czy chrzciny w najbliższym gronie. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie chcą samodzielnie przygotowywać posiłków w swoim domu. Co ważne, my oferujemy dania kuchni polskiej, są to domowe zupy, obiady, a także pyszne desery w postaci tradycyjnych ciast. Dla naszych klientów możemy również przygotować smaczne przystawki i zakąski. Nasza oferta jest bardzo szeroka i zawsze dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Obsługa bankietów

W naszym Gościńcu staramy się zadowolić wszystkich klientów. Obsługa bankietów to również nasza specjalność. Możemy przyjechać do Państwa firmy, na konferencję czy imprezę służbową. Przygotowujemy pyszne posiłki, które smakują każdemu. Menu zawsze jest właściwie zróżnicowane, tak aby przypadło do gustu każdemu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, warto skontaktować się z nami telefonicznie albo mailowo, żeby ustalić szczegóły.


Copyright © Gościniec w Dolinie. All Rights Reserved. Designed By PC Serwis / Daniel Kubacki

Search