Oferta noclegowaHOTEL GOŚCINIEC W DOLINIE PROPONUJE PAŃSTWU SKORZYSTANIE Z POKOI GOŚCINNYCH DLA 10 OSÓB.

NASZYM GOŚCIOM OFERUJEMY: GARAŻ, PARKING, TARAS Z WIDOKIEM NA BOCIANIE GNIAZDO.
Noclegi

Najważniejsi są dla nas nasi goście! To dlatego proponujemy im komfortowe i przytulne noclegi w pokojach urządzonych w sielskim klimacie. Stawiamy na wygodne łóżka, które umożliwiają regenerację po weselnym przyjęciu czy intensywnym zwiedzaniu Szlaku Piastowskiego, w tym również Gniezna.

Nasze pokoje są skromne, ale zawierają wszystko to, czego potrzebują goście. W jednym czasie pomieścimy w naszej gospodzie 10 osób. Nasze wnętrza są dobrym wyborem dla singli, par, ale również rodzin z dziećmi. W pokojach są także łazienki. To dobre miejsce do relaksu i odpoczynku od zgiełku oraz trudów dnia codziennego. Najlepszym na to dowodem jest to, że nasi goście bardzo chętnie do nas wracają!

Pokoje gościnne ze śniadaniami

W naszej gospodzie posiadamy kilka pokoi, garaż, parking oraz wyjątkowy taras z widokiem na bocianie gniazdo. Ponadto na parterze znajduje się restauracja, w której serwujemy pyszne śniadania, które zawsze przygotowujemy ze świeżych składników. Nasi goście mogą u nas również zjeść domowe obiady oraz smaczne kolacje. Nasz Gościniec jest świetną bazą wypadową do zwiedzania licznych zabytków w okolicy, ale również do odpoczynku na łonie natury. W końcu nieopodal znajduje się rzeka Wełna oraz przepiękny las.

Nasi goście mogą korzystać zupełnie bezpłatnie z parkingu koło gościńca. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Copyright © Gościniec w Dolinie. All Rights Reserved. Designed By PC Serwis / Daniel Kubacki

Search