Komunie

Komunie

Z naszych usług chętnie korzystają nie tylko osoby podróżujące z odległych części Polski, ale również mieszkańcy okolicy. W szczególności komunie przekonują ich do tego, żeby urządzili uroczyste przyjęcia właśnie w naszym Gościńcu. Jest to wyjątkowa okazja do tego, żeby spotkać się w rodzinnym gronie, porozmawiać, a przede wszystkim uczcić nowy etap w życiu młodego człowieka. W naszej restauracji mamy 60 miejsc. Organizujemy przyjęcia również na mniejszą liczbę gości. Nasze menu dostosowujemy zawsze do potrzeb zamawiającego, dbając o różnorodność dań. Zależy nam na tym, aby każdy nasz gość czuł się dobrze, dlatego oferujemy szeroki zakres tradycyjnych posiłków.

Chrzciny

Chrzciny to wyjątkowy moment w życiu każdego rodzica. Jest to również często okazja do tego, żeby dalsza rodzina poznała dziecko, które niedawno przyszło na świat. Właśnie dlatego dajemy z siebie wszystko, aby sprawić, żeby ta uroczystość była wspominana z pozytywnymi odczuciami przez długi czas. Dodatkowo gościom oferujemy również możliwość noclegu w naszych pokojach. W jednym czasie możemy zapewnić nocleg dziesięciu osobom.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu ustalenia szczegółów. Możemy również udekorować salę według indywidualnych oczekiwań klientów.


Copyright © Gościniec w Dolinie. All Rights Reserved. Designed By PC Serwis / Daniel Kubacki

Search